Poniższy regulamin jest własnością adamrydza.pl – zabrania się jego kopiowania i modyfikowania.

Korzystając z mojego sklepu oznacza to, że zapoznałeś/aś się z nim i akceptujesz jego postanowienia.

Pamiętaj! Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego nieprzestrzegania.

Informacje o adamrydza.pl

Strona internetowa: www.adamrydza.pl

Imię i nazwisko: Adam Rydza

Adres: Rudna Mała 205

Kod pocztowy: 36-054 Mrowla

Telefon: 574 285 453

E-mail: contact@adamrydza.pl

Uwaga! Mój sklep internetowy jest prowadzony na zasadach działalności niezarejestrowanej, dlatego obowiązują mnie pewne ograniczenia. Możliwe jest, że czasami będę zmuszony zablokować możliwość kupowania, dlatego też jeśli nie możesz kupić produktu poprzez sklep napisz do mnie: https://adamrydza.pl/kontakt/.

Konto i rejestracja

  • Rejestracja na adamrydza.pl jest darmowa.
  • Dane konta oraz informacje osobiste są bezpieczne i szyfrowane przez certyfikat SSL i nie zostaną rozpowszechnione ani wykorzystane przez inne osoby.

Produkty

  • Wszystkie szablony, strony internetowe i projekty dostępne w sklepie są własnością autora, czyli adamrydza.pl
  • Materiały użyte do ich zaprojektowania i zakodowania zostały użyte zgodnie z prawem.
  • Przy zakupie danego szablonu, strony internetowej lub projektu użytkownik nabywa licencję, dzięki które może modyfikować zakupiony przedmiot cyfrowy pod swoje preferencje, lecz zastrzegamy sobie prawo do zmiany autora.

Instalacja

Do każdego zakupionego produktu dołączony jest plik tekstowy z opisem instalacji (jeśli takowej wymaga). W razie problemów proszę o kontakt poprzez: https://adamrydza.pl/kontakt/.

Zwroty

W przypadku złego zakupu nie oferujemy zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt cyfrowy. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne błędy systemu płatności.

Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy o dostarczenie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sklep o utracie prawa odstąpienia od umowy (zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). Przy akceptacji regulaminu automatycznie jest akceptowany powyższy podpunkt dotyczący “Odstąpienia od umowy”.

Płatności

Oferuje możliwość składania reklamacji przez konsumenta na wykonane płatności. Czas rozpatrzenia do 7 dni. Adres do kontaktu contact@adamrydza.pl.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa autorskie pozostają w posiadaniu sklepu adamrydza.pl, której właścicielem jest Adam Rydza.

Rozpowszechnianie

Żaden użytkownik nie może ujawniać informacji o produkcie – nr zamówienia, link do pobrania ani żadnych innych danych.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych jest:

Adam Rydza

Rudna Mała 205

36-054 Mrowla

Każdy użytkownik ma prawo do “bycia zapomnianym” poprzez trwałe usunięcie konta z portalu i jego danych z bazy użytkowników.

W kwestiach nieuregulowanych przez powyższy regulamin portalu, ostateczne zdanie należy do właściciela strony adamrydza.pl